Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výstavy

  Výstavní sezóna 2015

Belladona z Limadi

Datum Výstava Stát Rozhodčí Třída Hodnocení
2.5. MVP Praha CZ Řehánek Petr pracovní V1
23.5. MVP Litoměřice CZ Savičič Nebojsa    pracovní

V1,CAC,

res.CACIB

31.5. Klubová Konopiště CZ Paul Sanders pracovní V1,CAC
  Internationál club show Belgie BE   pracovní V1
           
           

 

 

Výstavní sezóna 2014

Belladona z Limadi

 

 

Datum Výstava Stát  Rozhodčí Třída Hodnocení
18.-19.1. MVP Trenčín PL Malgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (PL) otevřená

V1,CAC,res.CACIB

 

24.1. MVP Glogów PL Andrzej Brablec (PL) otevřená

V1,CWC,CACIB,BOB 

dokončen Šampion PL

 7.6.  Klubová Konopiště CZ  Henrietta Surjan (H) otevřená  V1,CAC, KLUBOVÝ VÍTĚZ
 30.8.  MVP Mladá Boleslav  CZ  Grzegorz Weron(PL)  otevřená  V2,res.CAC
 6.9. Internationál club show Belgie  BE  Massimiliano Mannucci(IT)  otevřená  V2(konkurence 8)
 13.9. Speciální Lažánky  CZ  Jaroslav Matyáš(SK)  otevřená  V3
           
           
           
           

  Výstavní sezóna 2013

Belladona z Limadi

Datum Výstava Stát Rozhodčí Třída Hodnocení
26.-27.1. MVP Trenčín SK Erdös László mladých

V1,CAJC,BOS

dokončen Junoir šampion SK

3.2. MVP DUO CACIB Brno CZ Vladimír Piskay mladých

 V1,CAJC,BOJ

Junior šampion ČR

 26.5. NVP Swiebodzice  PL  Anna Rajs  mezitřída  V1,CWC,BOB,BIG II.
 2.6. Klubová   Zárybničná Lhota  CZ František Šimek  mezitřída  VD2
 8.6. Klubová Konopiště  CZ  Carla Gerber  mezitřída  V2, res.CAC,  udělen klubový Multi JCH
 23.6. NVP Jelenia Góra  PL Wojciech Burski  mezitřída  V1,CWC
 31.8 Internationál club show Belgie  BE  Kateřina Schwippelová  mezitřída  V1(konkurence10)
15.9. Speciální Podmitrov CZ Hana Ahrens otevřená  V1,CAC
 29.9. MVP Wroclav  PL  Lamarca Francesco  otevřená  V1,CWC,CACIB,BOB
 27.10. MVP DUO CACIB Bratislava  SK Erdös László  otevřená  V1,CAC, res.CACIB
           

 

 

 

 

 

Výstavní sezóna 2012

Belladona z Limadi
 

Datum Výstava Stát Rozhodčí Třída Hodnocení
5.-6.5.2012 MVP Praha CZ Kresten Scheel  dorost VN1
20.5.2012 World Dog Show Salzburg A NormanDeschuymere  dorost N1
 
10.6.2012 Klubová Konopiště  CZ Svietlana Radziuk

mladých
 

V2
 23.6.2012 MVP  INTERCANIS Brno  CZ  Lamarca Francesco  mladých  V1,CAJC,BOJ
 14.7.2012 NVP Mladá Boleslav   CZ  Polgár Andráš  mladých  V1
 29.7.2012  NVP Swiebodzice  PL  Ryk Jan  mladých  V1,CAJC,BOJ
 18.8.2012  MVP Bratislava  SK Pitoňák Ľudovít mladých    V1,CAJC,BOJ
 19.8.2012 MVP Bratislava    SK Dvořáková Věra    mladých   V1
 1.9.2012 Internationál  club show Belgie  Be  Peers Eileen  mladých  V2
29.9.2012 NVP Brno CZ Beradze Iuza mladých V1,CAJC,BOJ,BOB
30.9.2012 MVP Wroclaw PL Salamon Leszek mladých V1,CAJC,BOJ
21.10.2012  MVP Poznaň PL  Malgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska  mladých  V1,CAJC,BOJ, dokončen Junoir šampion PL
 2.12.2012  MVP Nitra  SK  Malgorzata Wieremiejczyk Wierzchowska  mladých  V1,CAJC


Výstavní sezóna 2011

Geraldina Chaplin Roborovski

Datum

Výstava

Stát

Třída

Hodnocení

22.-23.1 MVP Trenčín  SK šampiónů V1,CAC,res.CACIB
 5.3. Victory dog show Bratislava  SK šampiónů  V1,CAC,Victory winner,Best of Queen
 7.5. MVP Lodž  PL šampiónů  V1,CWC,CACIB,BOB
 21.5.  NVP Litoměřice  CZ pracovní  V1,CAC
 22.5  MVP Litoměřice  CZ pracovní  V1,CAC
28.5 Klubová výstava Tábor  CZ pracovní  V1,CAC
3.6. NVP Senec  SK pracovní  V1,CAC
4.6. MVP Nitra  SK pracovní  V1,CAC,res.CACIB
5.6 MVP Nitra  SK šampiónů  V1,CAC

 

Výstavní sezóna 2010

Geraldina Chaplin Roborovski

Datum

Výstava

Stát

Třída

Hodnocení

11.-13.1. NVP Olomouc CZ  pracovní  V1,CAC
22.-24.1 NVP Glogów PL  pracovní  V1,BIS pracovní pes 3.místo
19.-21.2. MVP Prešov SK  pracovní  V1,CAC,res.CACIB
16.5. NVP Jelenia Góra PL  pracovní  V1,CWC,BOB
23.-24.5. MVP Litoměřice CZ  šampiónů  V1,CAC,res.CACIB
30.5. Klubová Zádní Třebáň CZ  pracovní  V1,CAC,udělen Klubový šampión
25.6. WDS Herning DK  pracovní  V1,CAC
 31.7. NV Mladá Boleslav CZ  šampiónů  V1,CAC,Národní vítěz
 30.8. MVP Mladá Boleslav CZ  šampiónů  V1,CAC,CACIB
4.9. Speciální Konopiště CZ  pracovní  VD2
5.9. Klubová Konopiště CZ  pracovní  V1,CAC,Vítěz BC-CZ
9.-10.10 MVP České Budějovice CZ  šampiónů  V1,CAC,CACIB
20.11. MVP Nitra SK  šampiónů  VD
21.11. MVP Nitra SK  šampiónů  V1