Jdi na obsah Jdi na menu
 


10.6.2012 Klubová výstava Konopiště, rozhodčí Svietlana Radziuk (Bělorusko)

12. 6. 2012

V neděli 10.6.2012 jsme s Bellinkou vyrazili na klubovku na Konopiště.

 

klotik-a-bellik.jpg

bellik.jpg

 

Tentokrát jsme se moc těšili, protože měli přijet někteří Bellinčini sourozenci. Vystavovat přijel Bedříšek, kterého musím pochválit, jak mu to s páníčkem na poprvé hezky šlo. Jen nechtěl ukázat zoubky a asi věděl proč. K mému velkému překvapení, když se to konečně povedlo paní rozhodčí vyřkla je tam předkus. To bylo velké zklamání, protože jinak měl určitě šanci na vítězství. Ale protože ještě nedávno bylo vše v pořádku, budeme doufat, že je to dočasná záležitost a že až zase trochu doroste, bude vše v pořádku.

 

bedrich2.jpg

bedrich1.jpg

Na čumendu přijela také Bairinka(Buffy) s celou rodinou, která si s sebou přivezla dokonce ochranku, 2 krásné Německé dogy. Je z ní také moc pěkná slečna, ale to už jsme přece věděli, protože od páníčků dostáváme moc pěkné fotky.

 

 

baira.jpg

  Jack(Black) se omluvil, že se u nich pracuje na domečku, aby se mu lépe bydlelo a možná se mu ani nechtělo, protože je doma teprve 14dnů a tak si to chce pořádně užívat.

 

 

2012-06-03-jack.jpg

 

Pak dorazil Bigísek(Big Beat), na kterého jsem se opravdu moc těšila, protože to byl takový můj miláček, kterého bych si nejraději nechala, kdyby to šlo. Je to také fešák a třeba příště nepřijede jenom okukovat, ale taky si to zkusí v kruhu.

 

bigi1.jpg

 

bigi2.jpg

Všem moc děkuji, že se přijeli ukázat a budu ráda, když se zase někde uvidíme .